Menu

BILBAO – SEVILLA

Spotkaniem 6 kolejki ligi hiszpańskiej, które powinno zaciekawić wszystkich kibiców jest mecz na San Mames, gdzie Baskowie reprezentujący Athletic Bilbao zmierzą się z wiceliderem tabeli Sevillą.

Gospodarze po niemrawym początku sezonu wzięli się w garść i zaczęli wygrywać mecz za meczem. Po dwóch porażkach na początku sezonu, odnotowali serię trzech kolejnych zwycięstw, które pozwoliły Athleticowi Bilbao wskoczyć na 7 pozycję.

Lepszym bilansem może pochwalić się Sevilla, która też traciła punkty dwa razy, ale były to remisy. 0:0 z Villarreal i 1:1 w meczu z Eibar, to nie powód do dramatyzmu, tym bardziej, że były to mecze wyjazdowe, a prócz nich Sevilla odnotowała komplet zwycięstw. Trzeba jednak uczciwie wspomnieć, że ostatni mecz derbowy z Betisem (1:0) tak naprawdę mógł zakończyć się inaczej, gdyby sędzia uznał absolutnie prawidłowego gola na 1:1.

Obie drużyny mają wielką klasę piłkarską i spore ambicje dlatego nie sądzę, by którakolwiek z nich zagrała asekuracyjne. Być może kluczem do zwycięstwa w tak wyrównanym meczu okaże się atak?

BILBAO – SEVILLA [typ na mecz]

typ na mecz Bilbao Sevilla

Athletic Bilbao – Sevilla X

Jestem przekonany, że obie drużyny mają dość wystarczająco silnych argumentów, by przechylić szalę zwycięstwa na swoim korzyść. Baskowie udowadniali swoją klasę piłkarską niejednokrotnie, a poza tym za ich plecami będzie żywiołowy doping kibiców.

Sevilla Jorge Sampaoliego regularnie punktuje w lidze i zajmuje pozycję wicelidera, wyprzedzając między innymi Barcelonę czy Atletico Madryt. Choć to dopiero początek sezonu, to na pewno świadczy o tym, że regularna Sevilla może być bardzo groźna w tym sezonie.

Podsumowując wszystkie za i przeciw, jestem zdania, że mecz zakończy się remisem kurs 3.4 jest dla mnie wystarczająco zachęcający.

Jak ograć bukmachera?

Zapewne trafiłeś tutaj, bo szukasz sposobu na to jak ograć bukmachera. Sądzisz, że typy bukmacherskie, które mają wysoką skuteczność czy wysokie kursy pozwolą Ci to uczynić? Prawdopodobnie znacznie zwiększą liczbę i wysokość Twoich wygranych, ale musisz zdawać sobie sprawę, że niewiele zdziałasz bez dobrego systemu bukmacherskiego.

System bukmacherski

 

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 183 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI