Menu

ASTON VILLA – NEWCASTLE [TYPY BUKMACHERSKIE]

Na pewno odnotowaliście już, że nie jestem zwolennikiem stawiania niskich kursów na typy bukmacherskie, ale czasem zdarzają się takie spotkania, w których kursy w okolicach 1.5 są dla mnie interesujące. Oczywiście tak byłoby częściej, gdyby nie fakt, że po prostu na niskich kursach trudno znaleźć value bet, czyli coś co pozwala nam zarabiać na zakładach bukmacherskich. Niskie kursy najczęściej mają małą wartość, ale wręcz przeciwnie jest w meczu Aston Villa – Newcastle.

ASTON VILLA – NEWCASTLE [TYPY BUKMACHERSKIE]

Aston Villa – Newcastle 2

typ na mecz Aston Villa Newcastle

Gospodarze są już pogodzenie z nieuchronną degradacją do The Championship. W ostatnim meczu z Watfrod grali bez żadnej presji co zaowocowało prowadzeniem 2-1 do 90 minut. Jednak The Villans nie zdobyli ani jednego punktu dając sobie wbić jeszcze 2 gole i przegrywając z Watford 3-2 !

Tymczasem Newcastle nie gra może porywającego futbolu pod wodzą Rafy Beniteza, ale jak to w przypadku Hiszpana, drużyna osiąga lepsze wyniki niż prezentuje grę, a Newcastle przegrało przegrywać. Walczące o utrzymanie Sroki zrobią wszystko by wygrać najbliższy mecz, a okazja ku temu jest doskonała, bo z kim jeśli nie z Aston Villą ?! Na Newcastle możemy postawić typy bukmacherskie po naprawdę atrakcyjnym kursie 1.6, co w mojej ocenie powoduje, że jest to value bet, nad którym warto się zastanowić. Newcastle jest faworytem tego spotkania, Aston Villa pragnie by ten sezon już się skończył, a ten mecz może okazać się przepustką dla gości do utrzymania się w Premier League.

System bukmacherski

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI