Menu

AC MILAN – AS ROMA [TYPY BUKMACHERSKIE]

W ten weekend zakończone zostaną rozgrywki większości lig europejskich, w tym i Serie A. Piłkarze większości drużyn udadzą się na zgrupowania reprezentacji przed EURO2016, Copa America, Igrzysk Olimpisjkich, a dla tych, którzy nie zakwalifikowali się do tej imprezy lub nie otrzymali powołania rozpocznie się urlop. Jednym z meczów na szczycie w 38 kolejce ligi włoskiej będzie mecz AC Milan – AS Roma, do którego obie ekipy przystąpią w odmiennych nastrojach.

Podczas gdy AC Milan jest od kilku lat niezrozumiale zarządzany, sprowadzani są piłkarze o niskiej jakości, a dobrego trenera zwalnia się na koniec sezonu, AS Roma wydaje się, że po powrocie Luciano Spallettiego wróciła na właściwe tory. Drużyna Gialorossi kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i jeśli utrzyma swoją dyspozycję w przyszłym sezonie, to może być poważnym zagrożeniem dla Juventusu w kontekście walki o Scudetto.

AC MILAN – AS ROMA [TYPY BUKMACHERSKIE]

typ na mecz Milan Roma

Tym bardziej mocno zaskakujący jest fakt jakie kursy wystawili bukmacherzy na mecz Milan – Roma. Gospodarze pod wodzą nowego trenera grają beznadziejnie o czym świadczą wyniki z ostatnimi 3 drużynami ligi (2 punkty zdobyte w meczu z Carpi, Frosinone i Veroną) ! Tymczasem Roma jak już wspomniano kroczy od wygranej do wygranej i także w tym meczu będzie zależało jej na wygranej. W przypadku potknięcia się przez Napoli, AS Roma wskoczy na 2 miejsce, co będzie gwarancją bezpośredniej kwalifikacji do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Tymczasem kurs na Romę wynosi 2.1 co jest dla mnie szokująca atrakcyjną propozycją. Forma, klasa piłkarzy jak i determinacja do wygranej są po stronie gości, a tak wysoki kurs powoduje, że typy bukmacherskie na Romę są po prostu bardzo wartościowe.

SYSTEM BUKMACHERSKI

Jeśli Twoje typy nie przynoszą Ci zamierzonych zysków to być może brakuje Ci dobrego systemu bukmacherskiego, który zagwarantuje wyjście na plus. Jeśli szukasz takiego sprawdź ten na www.system50.pl

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 175 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI