Menu

5 ZALET SYSTEMU BUKMACHERSKIEGO

Możesz nawet nie wiedzieć, że stosujesz (mniej lub bardziej) profesjonalny system bukmacherski. Każdy kto obstawia zakłady bukmacherskie ma jakiś swój sposób gry. A sposób, metoda powtarzana w określonym czasie nosi już znamiona systemu bukmacherskiego.

Oczywiście nie każdy gracz gra dokładnie w ten sam sposób przez pewien czas, dlatego nie o każdym kto obstawia zakłady u bukmachera możemy powiedzieć, że ma swój system bukmacherski, ale z całą pewnością takich osób, które system mają jest równie dużo.

Kiedy stosujesz system bukmacherski? Ano wtedy kiedy w dłuższym czasie stosujesz ten sam sposób dobierania typów, wyznaczania stawek, zdajesz sobie sprawę kiedy i za jaką stawkę należy zagrać, masz wyznaczony cel i dążysz do jego realizacji. Ale po kolei…

Jaki jest dobry system bukmacherski?

Można by powiedzieć, że to zależy. Dla jednego z nas dobrym systemem bukmacherskim będzie taki gdzie będziemy obstawiać wysokie handicapy po jeszcze wyższych kursach. Ale to wymaga dość sporego kapitału, ponieważ nie zawsze wysokie kursy udaje się trafiać z równie wysoką skutecznością. Wymagana wtedy jest progresja lub inny sposób stawkowania, co powoduje konieczność sporych nakładów finansowych.

Dla innego gracza znacznie korzystniej grać będzie stawką modulowaną na wysokie kursy, na porażki faworytów. Większe bezpieczeństwo budżetu, niskie stawki pozwalające grać przy niewielkim kapitale i zaskakująco dobre rezultaty mogą być innym, skutecznym przepisem na sukces w zakładach bukmacherskich.

Ze swojej strony, graczom, którzy nie dysponują dużym budżetem mogę polecić system bukmacherski Przelobowanyktóry w moim odczuciu jest jednym z lepszych z jakimi się spotkałem. Bardzo niskie stawki przy wyjątkowo wysokich kursach i zaskakująco często trafianych kuponach to Odkrycie Roku Zakładów Bukmacherskich 2016.

System bukmacherski kontroluje Twoje typy

Warto stosować system bukmacherski, ponieważ dzięki niemu łatwo jest kontrolować swoje typy. Zauważ, że często zdarza się stawiać typy kompletnie nieprzemyślane. Idąc do bukmachera (nie mając systemu) nawet nie wiemy jakie typy będziemy stawiać – czy będzie to Serie A, Premier League, a może mecz w lidze hiszpańskiej? Czy będziemy stawiać na handicap dla faworytów, porażkę faworytów, a może liczbę rzutów rożnych? No, ostatecznie na kilka remisów i rozpis blokowy… Kompletny absurd! Jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich, musisz wypracować jakąś metodę dobierania meczów, metodę, którą da Ci system bukmacherski.

System bukmacherski zarządza Twoim kapitałem

Podobnie jak w przypadku niewiedzy na temat typów, taką samą niewiedzę ma każdy kto NIE stosuje systemu w sprawie stawek, kapitału. Nie mając systemu nie wiesz za jakie stawki postawić konkretne zakłady, nie wiesz jaki jest Twój zysk czy strata. Nie wiesz jakie stawki należy postawić w przypadku kiedy ostatni kupon okazał się wygrany. Nie wiesz za jakie stawki zagrać jeśli Twój kupon okazał się przegrany. Odrobisz straty tylko częściowo? Będziesz grać tak, żeby przy pierwszym trafieniu od razu wyjść na plus? To wszystko zależy od Twojego kapitału, typów, strategii gry, nastawienia i celów. Bez systemu bukmacherskiego, nigdy się tego nie dowiesz.

5 zalet systemu bukmacherskiego

System bukmacherski ubezpiecza Cię przed stratami

Dzięki temu, że wiesz jakie typy masz grać, za jakie stawki je stawiać, system bukmacherski bardzo skutecznie zabezpiecza Cię przed głupimi stratami. Spójrz na swoje ostatnie kupony i sprawdź ile z przegranych postawiłbyś ponownie? Gdybyś chwilę się zastanowił, gdybyś na chłodno przeanalizował czy rzeczywiście warto taki typ stawiać…

Jeśli masz system bukmacherski, problem głupich typów i stawek odchodzi w kompletne zapomnienie, ponieważ masz z góry nakreślone typy i stawki za jakie będziesz grać. Gdyby zsumować wszystkie „głupio przegrane” pieniądze na nieprzemyślane zakłady bukmacherskie, to pewnie u większości graczy nazbierałaby się całkiem spora suma.

System bukmacherski wypracowuje zysk

Bardzo dużą zaletę każdego systemu bukmacherskiego jest nastawienie na zysk. System bukmacherski powinien określać jaki ten zysk ma być – 10%, 50%, 1000%, 5 000 zł oraz mówić w jakim czasie się go osiągnie.

Gdybyś (nie mając systemu bukmacherskiego) zastanowił się w pewnym momencie – jaki jest Twój zysk/strata, do czego dążysz to pewnie miałbyś problem, żeby odpowiedzieć na to pytanie. Nie wiedziałbyś co masz zrobić, żeby zacząć wygrywać – po prostu dalej stawiałbyś zakłady w ten sam sposób, mając nadzieje, że „po prostu wygrasz”. Tymczasem celem systemu bukmacherskiego jest zysk – jasno nakreślony. I do tego wiesz jak go osiągnąć.

System bukmacherski nakreśla plan

Wydawać Ci się to może zbędne, ale jak wskazują badania, ludzie którzy mają cel (zapisany, ustabilizowany) to osiągają go o 94% częściej niż Ci, którzy celu nie mają. Kiedy masz cel nakreślony przez system bukmacherski wiesz do czego dążyć, dzięki temu łatwiej jest Ci kontrolować typy i stawki za jakie masz grać. Mając przed sobą postawiony cel dążysz do niego z całych sił i Twoje wyniki na zakładach bukmacherskich są po prostu lepsze (to udowodnione!).

No comments

Dodaj komentarz

Polecane

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI
BETFAIR EBOOK
system bukmacherski
DOCHODOWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Licznik danych

  • 220 posts
  • 183 comments

NAJLEPSZY SYSTEM BUKMACHERSKI